Náš příběh

Po šesti letech zkušeností s prodejem makeupu se naše společnost The Revolution Company rozhodla rozšířit svou nabídku i benefity. Chtěli jsme zákazníkům usnadnit přístup k výrobkům méně dostupných kosmetických brandů a zároveň z celého procesu nákupu udělat zábavu.

Právě tak vznikl nový
e-shop XO BEAUTY.

Náš příběh
Náš příběh

Ten představuje cenově i stylově pestrou nabídku beauty produktů, která každému umožní najít ten správný způsob, jak vyjádřit své já. Bez ohledu na věk, pohlaví, povahu, odvahu či vzhled. Jsme tady pro každého z vás. I pro tebe. S hlavním cílem: pomoci ti cítit se dobře.

Bereme ohled na přírodu. Proto jako výplň zásilek používáme kartofix, který si sami vyrábíme z krabic, v nichž chodí zboží od dodavatelů. Téma ohleduplnosti a odpovědnosti se na XO BEAUTY odráží i ve výběru značek, jejichž produkty si od nás můžete objednat. Všechny jsou cruelty free. To znamená, že své výrobky netestují na zvířatech.

V čem je ale e-shop XO BEAUTY opravdu výjimečný? Speciálním dárkovým programem XO BEAUTY Stars. Ten tě odmění za každý nákup plnohodnotným dárkem dle tvého výběru. Zapomeň na složité sbírání bodů a přečti si zde více o XO BEAUTY Stars. Radost nyní rozdáváme ve čtyřech zemích – v České republice, na Slovensku, v Rumunsku a na Ukrajině. Pro každou z těchto zemí je kromě základních služeb k dispozici také zákaznická linka s rodilým mluvčím.

Tímto popisem to ale nekončí. Nadále pracujeme na rozšíření portfolia značek a doplňujeme e-shop dalšími produkty, které ti pomohou cítit se dobře. I proto nyní v naší nabídce najdeš také vonné svíčky. Vůně totiž k pohodě, relaxu a kosmetickým rituálům zkrátka patří. Těš se tedy na rozšíření stávajícího sortimentu a další zábavu s XO BEAUTY.

We are XO.
LOOK GOOD. FEEL GOOD.

Instagram #xobeauty

Sleduj nás na Instagramu a nepřijdeš o žádné novinky, akce a exkluzivní nabídky.

@xobeauty_cz